Iris Apfel: Weekend ze stylem Zenni - EYEcon

Iris Apfel. Po wpisaniu w Google jej nazwiska pojawiają się takie określenia jak ikona stylu, legendarny twórca gustów, dynamiczna osobowość i supergwiazda sartorialna. Mówiąc lekko, Iris to wielka sprawa. Jest znana ze swojego niezrównanego stylu, odważnych dodatków, charakterystycznych okularów, energicznego usposobienia i miłości do indywidualności. W zasadzie Iris jest najlepszą przyjaciółką/matką chrzestną i trenerką życia, którą wszyscy chcielibyśmy mieć wokół siebie.

Cały zespół Zenni był podekscytowany, gdy rozeszła się wieść, że będziemy współpracować z kobietą, która wprowadziła okulary na mapę mody. Aby uczcić jej setne urodziny, które nazwaliśmy rokiem Zentennial, Iris wybrała 100 swoich ulubionych oprawek Zenni, aby stworzyć kolekcję, która pomoże ludziom pokazać ich indywidualność.

Wszyscy w Zenni nie mogli się doczekać, aż usłyszymy o Iris - przez cały weekend sprawdzaliśmy, co u niej słychać. Więc jak Iris wygląda na żywo? Magiczny.

Iris X Zenni Photobook

Iris uwielbia mówić: "Więcej znaczy więcej, a mniej to nuda". Zarówno ta nowa kolekcja, jak i Iris, zdecydowanie nie są nudne. Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zabrać Was za kulisy i pokazać kilka szczerych zdjęć z weekendowej sesji Zenni z Iris. Enjoy!

Iris, wraz z Dilyarą z naszego zespołu merchandisingowego, osobiście wybrała 100 swoich ulubionych oprawek Zenni, które znajdą się w kolekcji Iris x Zenni.

"Myślę, że okulary są świetnym dodatkiem. Można od nich zacząć lub nimi skończyć, w zależności od tego, jaki jest strój."

Tylko kilka ulubionych Zennisów Iris ... zobacz wszystkie jej wybory tutaj.

"Jeśli mam zamiar nosić okulary, będę nosić GLASSES".

Fun fact: wiele "rekwizytów" użytych na planie to kawałki z domu Iris!

"Jestem wielką zwolenniczką akcesoriów. Tak. Moja matka mnie tego nauczyła. Zawsze mówię, że czciła na ołtarzu akcesoriów".

Iris z pluszowym misiem, którego wystylizował dla niej zespół Zenni. Tak bardzo jej się spodobał, że zapytała, czy mógłby znaleźć się na niektórych zdjęciach.

"Dziękuję, jest piękny. Lubię mężczyzn, którzy noszą biżuterię".

Nocna sowa, Iris i zespół strzelali do późnych godzin nocnych.

"A co z polka dot? Są takie zabawne!"

Zmiana stroju, a Iris jest z powrotem przed kamerą.

"Och, jestem tak podekscytowana. Wszystko jest takie piękne. Nie mogę uwierzyć w ceny."

I to już koniec. Czas spakować wszystko i wrócić do domu.

Chcesz więcej Iris? Obejrzyj nasz film przedstawiający kolekcję okularów Iris x Zenni.

10 października 2022

Dr Piotr Pietrucha

Lekarz okulista