Kolor Roku 2021 wg Pantone

W roku, w którym nauczyliśmy się oczekiwać niespodziewanego, firma Pantone postanowiła to zmienić i ogłosiła nie jeden, ale dwa kolory roku na rok 2021. I nie są to kolory, których byśmy się spodziewali - szary i żółty! To dopiero drugi raz w historii Pantone, gdy wybrane zostały dwa kolory.

Co to znaczy, że dwa kolory zostały wybrane, aby zdefiniować nadchodzący rok? Według nas tylko dobre rzeczy! Ultimate Gray jest praktyczny i solidny jak skała, a Illuminating jest ciepły i optymistyczny. W połączeniu reprezentują siłę i pozytywność - a my jesteśmy za tym w każdym aspekcie życia. Ponieważ Kolor Roku Pantone nadaje ton nadchodzącym projektom we wszystkim, od wystroju wnętrz po technologię, urodę i modę, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej tej podnoszącej na duchu kombinacji kolorów w nadchodzących miesiącach. nadchodzących miesiącach.

Ramki inspirowane kolorami roku 2021

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego roku pełnego siły i pozytywnego nastawienia niż nowa para oprawek. Pomyśleliśmy, że oddamy hołd Kolorowi Roku 2021, prezentując kilka oprawek Zenni, które już teraz prezentują ten dynamiczny duet kolorów. Nie twierdzimy, że wiedzieliśmy, że szary i żółty będą definiować rok 2021, ale zawsze wiedzieliśmy, że razem wyglądają wspaniale.

Wszystkie nasze oprawki inspirowane kolorami Pantone można kupić tutaj.

Trochę historii o Pantone

Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni z Pantonesą ekspertami od wszystkiego, co związane z kolorami. Ich Instytut Koloru zatrudnia niewielki zespół ekspertów, których zadaniem jest podróżowanie po świecie w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych we wszystkim, od rozrywki i filmów, po modę, sztukę, nowe technologie, a nawet wydarzenia sportowe. Przyglądają się oni nie tylko kolorom - badają, jak barwy wpływają na ludzkie procesy myślowe, emocje i reakcje fizyczne. Następnie wykorzystują swoje badania, aby określić, jaki będzie następny Kolor Roku, który ogłaszany jest w grudniu każdego roku.

Poprzednie Kolory Roku

Przeczytaj nasze blogi na temat poprzednich Kolorów Roku Pantone:
2020: Klasyczny błękit
2019: Żywy Koral
2018: Ultra Violet


Chcemy zobaczyć, jak nosisz swoje szare i żółte kombinacje kolorów. Oznaczajcie swoje zdjęcia na portalach społecznościowych #zennioptical!

22 kwietnia 2022

Dr Barbara Raczek

Dyrektor Instytutu