Zenni zostaje oficjalnym partnerem okularowym San Francisco 49ers

Czy masz ulubioną drużynę sportową? Taką, którą kochasz i jesteś jej wierny odkąd tylko pamiętasz? Teraz wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś pewnego dnia wszedł do pracy i dowiedział się, że Twoja firma sponsoruje właśnie tę drużynę. Tak właśnie było w przypadku Ivana, jednego z członków naszego zespołu kreatywnego, kiedy dowiedział się, że Zenni jest teraz oficjalnym sponsorem drużyny San Francisco 49ers!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią organizacji Niners. W związku z rozpoczynającym się sezonem, tysiące wiernych 49ers poznało już Zenni dzięki markowej "Strefie Zenni" na najwyższym poziomie Levi Stadium. Drużyna nosi również okulary Zenni z soczewkami Blokz blue blocker, które chronią ich oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Jako firma z Bay Area, większość osób w Zenni HQ jest fanami 49ers. Ale Ivan jest KIBICEM. Urodzony i wychowany w San Francisco, śledzi losy drużyny przez większość swojego życia. Dlatego też wiadomość o tym, że Zenni połączyło siły z pięciokrotnymi mistrzami Super Bowl była dla Ivana naprawdę fajnym momentem. Co więcej, jako jeden z projektantów Zenni, Ivan był odpowiedzialny za zaprojektowanie całej kreacji dla "Strefy Zenni".

"Mój tata jest wielkim fanem 49ers i mieszkaliśmy kilka mil od Candlestick Park, kiedy dorastałem, więc 49ers zawsze oznaczali dla mnie rodzinę. Jako dziecko marzyłem, aby pewnego dnia zagrać dla 49ers. Oczywiście nigdy do tego nie doszło, ale świadomość, że moje talenty są nadal prezentowane na stadionie na poziomie artystycznym, w pewnym sensie JEST spełnieniem marzeń."

Najwyraźniej uznaliśmy za stosowne upewnić się, że Ivan był jedną z pierwszych osób, które mogły sprawdzić "Strefę Zenni" podczas ostatniego meczu. Aby przybliżyć Wam to doświadczenie, Ivan zrobił mnóstwo zdjęć.

Jeśli mieszkasz w Bay Area, będziesz miał okazję zobaczyć sporo marketingu związanego z 49ers, ponieważ nie moglibyśmy być bardziej dumni ze współpracy z organizacją, która na dzień dzisiejszy jest ostatnią niepokonaną drużyną w NFC z wynikiem 3-0! Kliknij tutaj aby przeczytać oficjalną informację prasową ogłaszającą Zenni jako oficjalne okulary 49ers.

4 kwietnia 2023

Dr Barbara Raczek

Dyrektor Instytutu