Alert stylu: okulary przeciwsłoneczne zatwierdzone przez gwiazdy na wiosnę

Witaj wiosno! Zmiana pory roku to idealny czas na odświeżenie okularów za pomocą nowej pary okularów przeciwsłonecznych. Od wąskich oprawek po duże aviatory z przyciemnianymi soczewkami - w Zenni każdy znajdzie coś dla siebie (ciekawostka: do wszystkich naszych oprawek można dodać przyciemniane soczewki). Masz problem z wyborem idealnej pary? Aby uzyskać trochę inspiracji, sprawdź okulary przeciwsłoneczne noszone obecnie przez niektóre z naszych ulubionych celebrytów.

Źródło zdjęcia: celebzz

Aviator

Angelina Jolie bez wysiłku zachowała chłód w monochromatycznych okularach przeciwsłonecznych typu aviator. Jednokolorowe okulary przeciwsłoneczne są koniecznością w tym sezonie i łatwym sposobem na dodanie świeżego akcentu do klasycznego stylu.

Kup ten styl.

Źródło zdjęcia: Aol

Przezroczyste oprawki

Tom Hanks wspierał swoją żonę, Ritę Wilson, gdy otrzymała swoją gwiazdę na Walk of Fame w Hollywood w parze modnych przezroczystych prostokątnych oprawek. Julia Roberts, która również była na ceremonii, podkreśliła kolor w różowych soczewkach.

Źródło zdjęcia: SheKnows

Zobacz styl Toma Hanksa i Julii Roberts.

Źródło zdjęcia: ELLE

Chude kocie oczy

Priyanka Chopra wprowadziła klimat retro do swojego ciepłego stylu dzięki wąskiej parze białych okularów przeciwsłonecznych typu kocie oczy. Mikro-okulary z lat dziewięćdziesiątych w różnych kształtach, zwłaszcza kocie oczy, to popularny styl, który przetrwa całe lato.

Kup ten styl.

Źródło zdjęcia: BellaNaija

Oversized

Lupita Nyong'o postawiła na parę dużych, okrągłych okularów przeciwsłonecznych, które stylowo osłaniają jej twarz. Ponadwymiarowe oprawki to nie tylko odważny wygląd, ale także pomagają chronić więcej twarzy przed słońcem!

Kup ten styl.

Źródło zdjęcia: DailyMail

W kształcie serca

Hilary Duff utrzymuje swój styl okularów w lekkim stylu z parą czerwonych okularów przeciwsłonecznych w kształcie serca. Podobnie jak w przypadku kocich oczu, oprawki w kształcie serca pasują do wszystkich kształtów twarzy i dodają odrobinę kaprysu do garderoby.

Kup ten styl.

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej naszych nowych okularów przeciwsłonecznych na wiosnę i koniecznie oznacz #myzenni na swoich zdjęciach, abyśmy mogli zobaczyć, co masz na sobie!

8 czerwca 2023

Dr Piotr Pietrucha

Lekarz okulista